O mne bližšie

business koučka, lektorka, mentorka, podnikateľka, šéfka veľkého tímu a franšízorka

Ráno sa budím s energiou a najmä túžbou naplniť svoj život. Motivujú ma ľudia, ktorí sa nevzdávajú, sú kreatívni, aktívni a vtipní. Mám okolo seba mnohých talentovaných a inšpiratívnych ľudí, ktorí dôverne poznajú umenie žiť.

Motivujú ma ľudia, ktorí sa nevzdávajú,

sú kreatívni, aktívni a vtipní.

O mne bližšie

Doktorát z klinickej psychológie, podnikateľka a manažérka s 20 ročnou líderskou praxou v biznise.

Absolventka mnohých tréningov zručností tréningov komunikácie a neskôr samostatne trénerka soft skills

(školenie komunikácie, komunikačné a negociačné zručnosti, prezentačné zručnosti, vedenie ľudí a jeho štýly, zvládanie stresu a časový manažment, osobnostný rozvoj).

Zakladateľka a majiteľka franšízovej siete v oblasti vzdelávania jazykov a soft skills, od roku 2003 na slovenskom trhu, aktuálne aj v Čechách.

Preferujem podporu firmám, podnikateľom, vedúcimi pracovníkom, manažérom, lídrom, členom dynamických tímov, zdravotníckym pracovníkom a obchodníkom. Spoločne pracujeme na vašich pracovných dilemách, osobnej efektivite a hľadaní zmyslu svojej životnej pozície. Lebo aj keď je manažér dôležitým hráčom, vzorom, rozhodcom, mentorom a mediátorom, je stále človekom, ktorý v harmónii so svojou realitou zvláda svoje vnútorné boje, pracovné skúšky a nečakané výzvy a najmä, disponuje životnou energiou.

Počas práce s klientom využívam svoje certifikované poznatky a skúsenosti z oblasti business coachingu, integratívneho koučingu na princípe polarít a systemických konštelácií a dynamiky.

V súkromnom živote som optimistka, „cheerleaderka“, mama dvoch detí, manželka psychológa a HR v IT oblasti. Som nadšenkyňa zdravého životného štýlu a športu, spoločenského diania, cestovania a turistiky. Oddychujem aktívne a môj pocit slobody v kombinácii s už spomínaným je pre mňa inšpiráciou pre nové projekty.

Branislava Očvárová​​

Branislava Očvarova